Firma Profili

Alakuş Firma Profili

Alakuş Duvar Kağıtları Faaliyetine 2005 yılında başlamıştır.
İthal Duvar Kağıtları ve Yerli Duvar Kağıtları Toptan satışı alanında yüzlerce renk ve desenlerde ürünlerin dağıtımını yapmaktadır.

Hakkımızda | Alakuş Duvar Kağıdı

Mutlak Memnuniyet anlayışını benimseyerek 2005 yılından itibaren hizmet veren, her geçen gün yenilenen teknoloji ve günümüz trendlerine ayak uydurarak büyüyen ve gelişen Alakuş Duvar Kağıtları, sektörünün lider konumunda olan ve zaman içinde en çok tercih edilen firma konumuna gelmiştir.

Etik ilkelerinden, hedef ve değerlerinden ödün vermeden faaliyetlerine devam eden firmamız, geniş satış ve dağıtım ağı ile hizmet vermeyi sürdürmektedir. Uzman kadrosu ile ihtiyaçları doğru analiz etme ve bünyesinde yer alan geniş ürün stoğu ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermesi memnuniyeti arttırmış ve kendi sektörünün zirvesine emin adımlarla ilerlemesine neden olmuştur.

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004,CE kalite yönetim sistemi ile çalışan ve TSE EN 233, EN 234 sertifikasının sahibi olan marka olarak sektöründeki farkının altını çizmektedir.
Yenilikçi, yaratıcı ve öncü bir şirket olarak firmamız müşterilerine Avrupa standartlarının da üzerinde yüksek kaliteli ürün, rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat sunmaktadır.

Vizyonumuz

Doğaya saygılı ve yüksek sağlık standartlarını ön planda tutan teknolojileri, dayanıklılığı sanatla birleştiren desenlerle ” farkındalık yaratan” ürünler yaratıyoruz.

Tasarımlarımızı da doğadan ve tarihten ilham alarak kağıda döküyoruz.

Başarıya “ilkeleri, yenilikleri, farklılıkları” yaratarak ulaşmayı hedefliyoruz. Bu yüzden dünyanın en sağlıklı ve en kaliteli ham maddelerini kullanıyoruz.Gelecekte daha yaşanılabilir bir dünya için bugün atacağımız adımların ne kadar önemli olduğunun farkındayız!

Geçmişe bağlıyız, şimdiye saygılıyız ve geleceğe farklı bakıyoruz.

Yenilikçi, yaratıcı ve öncü bir şirket olarak müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sunarak Bursa’da duvar kağıdı pazarında ilk 5 firma arasında yer almasını hedefliyoruz..

Değişmez prensibimiz; Dürüst ve güvenilir çalışarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır..

Misyonumuz

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olarak, uluslararası kalite standartlarında üretilmiş ürünlerimiz ile öncelikle ülkemizin gelişen inşaat sektörüne hizmet etmek, yenilikçi ve yaratıcı faaliyetlerimiz ile sektöre yön vermek, dünyadaki gelişmeler doğrultusunda yeni alanlara ve bölgelere yönelmek şirketimizin misyonudur.